Remarketing – czy łatwo wpaść w pułapkę reklamy internetowej?

Prowadzenie przedsiębiorstwa bez funkcjonowania strony internetowej jest dziś praktycznie niemożliwe. Co więcej, wiele firm działa jedynie w wirtualnej sieci, oferując swoje usługi za pośrednictwem multimedialnych środków przesyłu informacji. Najczęściej jednak internet jest doskonałą bazą rozpowszechniania informacji o firmie, reklamy działalności oraz pozytywnych opinii o jej usługach. Aby zainteresować potencjalnego klienta swoją ofertą, należy stworzyć możliwości jej poznania. Agencja WhiteNet, zajmująca się profesjonalnie pozycjonowaniem stron internetowych oraz szeroko pojętym marketingiem sieciowym, korzystając z doświadczenia i rozległej wiedzy swoich pracowników, zadba o to, by potencjalny klient wrócił do Twojej oferty.

Jak to funkcjonuje?

Czy możliwe jest, aby oferować swoje usługi osobie, która zakończyła przeglądanie ofert? Czy da się przypomnieć o sobie potencjalnemu kupcowi? Narzędzie remarketingu działa właśnie w taki sposób. Kiedy internauta zapozna się z Twoją stroną, specjaliści zadbają, aby w odpowiednim momencie mógł do niej powrócić i zdecydować się na zakup. Wyskakujące okienka z Twoją ofertą wszędzie tam, gdzie internauta może skierować swój wzrok, to znakomita strategia ponownego zwrócenia uwagi na Twoją propozycję. Jeśli kliknie, otwierając stronę, wtedy pozostanie dokonanie zakupu.

Zalety remarketingu

Dzięki obecnej w wielu miejscach reklamie internetowej, Twoje przedsiębiorstwo zyskuje wiarygodność i stwarza wrażenie dużej, poważnej firmy. Usługa remarketingu w white-net.pl jest płatna dopiero po kliknięciu w okno w Twoja reklamą. Internauta, który wyszukuje poszczególne oferty, z pewnością jest zainteresowany skorzystaniem z jednej z nich. Remarrketing podsuwa mu gotowe rozwiązanie. Po zajrzeniu na Twoją stronę, internauta będzie mógł ponownie ją wyświetlić, bez wyszukiwania jej. Pozorne ułatwienia i dostępność Twojej oferty to swego rodzaju pułapka, zastawiana na potencjalnego klienta. Bardzo łatwo jest wpaść w jej mechanizm, nie zdając sobie sprawy z nieprzypadkowości tego typu działań.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *