Dlaczego warto inwestować w reklamę Google Ads

Twoja firma, dzięki pozycjonowaniu, zaczęła być widoczna na rynku sprzedaży internetowej? W takim razie, pora na kolejny krok, dzięki któremu zaczniesz zarabiać jeszcze więcej. Wystarczy, że przystąpisz do kampanii reklamowej Google Ads.

Ads to system reklamy oparty na wyświetlaniu linków sponsorowanych w przeglądarce, w oparciu o pozyskane informację co do upodobań osoby korzystającej z wyszukiwarki. Powstał w roku 2000 i obecnie jest najlepszym systemem kampanii reklamowych w internecie. Dzięki niemu Twoja firmą będzie jeszcze bardziej widoczna w przeglądarce i na stronach współpracując w ramach tego programu z Google. .

Musisz się pokazać

Sprawdzono, że największym gronem klientów, którzy kupują przez internet są osoby miedzy 25-34 rokiem życia. Do tego aż 89% e-consumentów, szuka produktów tylko na pierwszych stronach wyszukiwarki i chętniej wchodzi na strony sklepu, którego zdjęcia produktów od razu widzi w przeglądarce. Ponieważ większości osób zależy na czasie, w wyborze opierają się głównie, na wizualnych aspektach reklamy. Dokładnie na tym bazuje kampania produktowa Google Ads, która wyświetla zdjęcia promujące Twoją sprzedaż.

Sam ustal cenę

Dzięki tzw cookies, Twoja reklama trafi bezpośrednio do potencjalnie zainteresowanego odbiorcy, pomijając osoby nie pasujące do ustalonego algorytmu wyszukiwań. W Google Ads płacisz tylko za “kliknięcia”, czyli za precyzyjnie zliczoną ilość wejść na Twoją stronę poprzez przekierowanie z reklamy. Sam ustalasz budżet na swoją kampanię promocyjną, według środków którymi obecnie dysponujesz, a reklama wyłączy się po wykorzystaniu ustalonej kwoty. W zależności od sezonu możesz ustalać większy lub mniejszy budżet na reklamowanie się w internecie.

Więc jeśli pragniesz, wyróżnić się na rynku sprzedaży internetowej, który szybko się rozwija, powinieneś równie szybko podjąć decyzję o reklamie, którą będzie Cię wyróżniać. Nie czekaj, aż konkurencja wpadnie na ten sam pomysł.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *